S KAŽDÝM VÝROBKOM OD NÁS SI PRINESIETE DOMOV KÚSOK RADOSTI

O nás

Príležitosti idú okolo, zatiaľ čo sedíme a ľutujeme stratené možnosti.
                                                                                 (Jerome Klapka)

Ak je práca Vašim koníčkom, ste šťastným človekom. Ak Vás Vaša práca nenapĺňa, ale nechá Vám priestor na koníčky ... chyťte si svoju príležitosť, nemáte čo stratiť.                                                                                                                                                          Gabriela :-)

My sme si svoju príležitosť chytili. Tvoriť výrobky, ktoré robia iným radosť je našou odmenou a každá pochvala nás posúva dopredu. Tešíme sa na každú novú objednávku.

Naše Handmade výrobky vyrábame s láskou a vkladáme do nich kus seba. Snažíme sa do nich čo najviac zapracovať Vaše predstavy a požiadavky. Každá Vaša vyslovená predstava je pre nás výzvou a potom už len čakáme, ako zhodnotíte výsledok nášho snaženia. Vaša spokojnosť - je našim cieľom.

Všetko, čo je skladom expedujeme hneď po zaplatení. Výrobky vyrábané na základe požiadavky zákazníka (vlastná grafika, vlastný text, vlastné rozmery...) dodávame do 14 dní, alebo ak si proces výroby vyžaduje vysokú náročnosť, dokončenie projektu je dohodou. Cena výrobkov na zákazku je vždy na základe dohody.